Lanové centrum

 

Vzhledem k technickým problémům celé léto uzavřené.
Omlouváme se Vám, ale zatím nebylo nalezeno řešení jak tyto problémy odstranit.

Okruhy a pohyb v centru

Lanové centrum v lyžařském areálu Nad Nádražím má jako první v ČR dva okruhy překážek. První okruh se skládá z nízkých překážek, které jsou určeny pro děti ve věku 6-11 let. Překážky jsou konstruovány tak, že děti nepotřebují jištění a volně se pohybují bez dozoru instruktora. Druhý okruh s vysokými překážkami, kterých je celkem 8, je určen pro osoby starší 10-ti let. Návštěvníci procházejí překážky za doprovodu instruktora, který dohlíží na dodržování základních bezpečnostních pravidel, pomáhá překonávat náročnější úseky a též mnohdy podporuje méně sebejisté lezce. V roce 2010 jsme doplnili dvě lanovky v délce 75m, které jsou propojeny sítěným mostem.

Informace o provozní době.

Pro ty co hledají více adrenalinu

Horní polovina lanového centra je pak doplněna ještě speciálními úseky. Ať se už jedná o adrenalinovou houpačku, na které se zájemci zhoupnou do volného prostoru lanového centra, nebo tzv. "Tarzanův skok", kde si každý návštěvník má možnost vyzkoušet skok na 1,5 m vzdálenou síť, určitě lze doporučit na na úplný závěr svézt se i 60 m dlouhou lanovkou pro umocnění celkového dojmu.

Zábava na Železnorudsku

Výběr atrakcí je zcela individuální a návštěvu lanovéno centra lze doporučit jak jednotlivcům, tak i skupinám. Kdo naše lanové centrum navštíví, bude mít pocit akčně stráveného dne a též pocit překonání sebe samotného. Není totiž tajemstvím, že 8 m nad zemí ztrácí pocit jistoty i Ti nejotrlejší sportovci a překážky, které se na první pohled zdají být jednoduché prověří fyzickou zdatnost každého lezce. Pokud se rozhodnete navštívit naše lanové centrum se skupinou přátel, dáváme Vám možnost zažít skutečně nevšední den a načerpat spoustu nových zážitků. Přijďte se k nám tmelit! Lyžařský areál Nad Nádražím Vám nabízí po návštěvě lanového centra také zázemí místní terasy a bufetu, kde lze strávit následující zbytek dle pohledem na tratě pro slalomové káry či panorama hory Javor.Sitour

Byli jsme opět zařazení mezi nejprestižnější střediska ČR,
profil našeho areálu najdete v novém interaktivním katalogu Sitour.